« Powrót

25-lecie Alfaco Polska Sp. z o.o.- członka Grupy CAREL

13/06/2018

25-lecie Alfaco Polska Sp. z o.o.- członka Grupy CAREL

25-lecie Alfaco Polska Sp. z o.o.- członka Grupy CAREL

W maj 2018, odbyła się jubileuszowa uroczystość 25- lecia firmy Alfaco Polska Sp. z o.o., polskiego oddziału Grupy Carel.

Chcąc podkreślić jubileuszowy charakter, wydarzenie odbyło się w urokliwym Zamku Topacz pod Wrocławiem na głównej Sali Balowej. Bankiet rozpoczął się wernisażem, który przedstawiał zdjęcia z życia firmy. Po oficjalnym powitaniu gości, Prezes Zarządu Alfaco Polska Sp. z o.o. Jarosław Baranczenko podziękował każdemu z uczestników wręczając pamiątkową srebrną monetę z logo Alfaco - Carel. Dopełnieniem wieczoru był koncert wirtuoza akordeonu Marcina Wyrostka. Do białego rana trwała wspólna zabawa przy muzyce na żywo.

25 lat minęło

Rok 1993, we Wrocławiu otwarto pierwszy oddział Alfaco w Polsce. Dwadzieścia lat później firma posiada oddziały we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Rumi, Lublinie i Białymstoku i zatrudnia ponad 40 pracowników na terenie całego kraju. Firma Alfaco Polska Sp. z o.o. rozpoznawalna jest jako czołowy dystrybutor zintegrowanych rozwiązań w zakresie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych posiadająca w swoim portfolio przeszło 20 marek. Ten policzalny sukces jest zasługą wielu ludzi.

„Dziękujemy naszym Pracownikom, Klientom, Partnerom za zaufanie, otwartość, i wspólne kreowanie branży. To dzięki Wam cały czas mamy motywację do działania, widzimy i podejmujemy kolejne wyzwania.”

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wydarzenia: kliknij TUTAJ

Najnowsze aktualności