« Powrót

Pierwszy transkrytyczny układ CO2 w supermarkecie w Pekinie na ATMOsphere China

13/04/2018

Pierwszy transkrytyczny układ CO2 w supermarkecie w Pekinie na ATMOsphere China

Pierwszy transkrytyczny układ CO2 w supermarkecie w Pekinie na ATMOsphere China

Pierwsza impreza ATMOsphere w Chinach odbyła się w dniach 11 i 12 kwietnia w Pekinie. Zdefiniowane przez organizatorów jako "prawdziwy pomost dla chińskich firm i światowego rynku naturalnych czynników chłodniczych", wydarzenie to stało się platformą do dyskusji na temat możliwości wykorzystania naturalnych czynników chłodniczych w oparciu o rzeczywiste doświadczenia i historie sukcesu.

CAREL był jednym z wiodących graczy na tej imprezie, prezentując projekt pierwszego transkrytycznego supermarketu CO2 w Pekinie. Projekt obejmujący współpracę kilku włoskich i chińskich firm w celu wprowadzenia po raz pierwszy technologii, która jest obecnie szeroko rozpowszechniona w Europie.
Instalacja obejmuje dwie transkrytyczne szafy sprężarek CO2, które są całkowicie kontrolowane przez systemy Carel, w tym sterownik pRack dla regałów, elektroniczne zawory rozprężne i lokalny system nadzoru. Wszystko to ma na celu zagwarantowanie niezawodności i wydajności systemu.

"Firma CAREL od wielu lat angażuje się w opracowywanie technologii optymalnego wykorzystania naturalnych czynników chłodniczych" - powiedział Eason Cheng, kierownik ds. Marketingu w firmie Chłodnictwo, AAPAC. "Dlatego jestem szczególnie dumny z tego, że mogę zaprezentować ostatnie doświadczenia w supermarkecie w Pekinie w międzynarodowym kontekście, takim jak ATMO".

Najnowsze aktualności