« Powrót

CAREL na MCE 2018: łączność, wysoka wydajność i naturalne czynniki chłodnicze

12/03/2018

CAREL na MCE 2018: łączność, wysoka wydajność i naturalne czynniki chłodnicze

CAREL na MCE 2018: łączność, wysoka wydajność i naturalne czynniki chłodnicze

CAREL na wystawie w Mediolanie, w Mostra Convegno Expocomfort, hala 22 stoisko A31-A41, szczególną uwagę zwróci na użyteczność i łączność.

CAREL zaprezentuje po raz pierwszy IoT. Dzięki tej platformie CAREL gwarantuje nowe doświadczenie w zakresie interakcji z jednostkami poprzez korzystanie z usług w chmurze.

Wśród nowych produktów prezentowanych na Mostra Convegno wymienić można MPXone, najnowszy kontroler CAREL dla chłodziarek detalicznych artykułów spożywczych, k.water & k.air, nową gamę produktów do integracji, kontroli i monitorowania systemów HVAC, oraz μChiller, rozwiązanie do kompleksowego zarządzania agregatami chłodniczymi powietrze / woda i woda / woda i pompami ciepła ze sprężarkami on-off i / lub DC. Ponadto w chłodniach w MCE CAREL będzie można wypróbować DC Cella SPLIT, nowy zintegrowany system o wysokiej użyteczności z technologią inwertera DC i kompatybilny z czynnikiem chłodniczym CO2.

W MCE CAREL zaprezentuje również boss mini, nowy system nadzoru oraz  ulepszoną gamą nawilżaczy, gaSteam i tytanu typu heatSteam.

Wysokowydajne rozwiązania CAREL dla naturalnych czynników chłodniczych w końcu uzupełniają ofertę wystawioną w MCE. Należą do nich przede wszystkim pełna gama edżektorów modulujących EmJ, pRack pR300T i kontroler pR multi DC, pierwszy kontroler, który może zarządzać wieloma sprężarkami DC na tej samej linii. Dodatkowo ulepszona wersja Heos, rozbudowana do zarządzania różnymi rozwiązaniami zarówno przy użyciu CO2 i propanu, jak i Heez, rozwiązanie CAREL dla chłodzonych merchandiserów.

Najnowsze aktualności