« Powrót

CAREL na WT Europe

07/06/2018

CAREL na WT Europe

CAREL na WT Europe

W dniach 30 i 31 maja firma CAREL zaprezentowała swoje stoisko na World Tobacco Europe 2018, jednym z wiodących wydarzeń na rynku tytoniowym. Wiedza firmy CAREL na temat tego rozwijającego się sektora wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat: w rzeczywistości CAREL oferuje teraz szeroką gamę sterowników i nawilżaczy do tych zastosowań.


Tytoń jest higroskopijnym materiałem i jeśli otaczające powietrze jest zbyt suche, naturalnie ma tendencję do uwalniania wilgoci do środowiska. Aby zapewnić jakość powietrza w obszarach produkcyjnych i wydajność procesu, przemysł tytoniowy musi zatem posiadać systemy monitorujące wilgotność powietrza i zapewniające jego stabilność. Sterowniki CAREL umożliwiają uniknięcie zmian wilgotności względnej i gwarantują maksymalną urabialność i wydajność procesu, zachowują właściwości liści tytoniu, a tym samym zmniejszają utratę wagi, zachowują naturalny aromat tytoniu i zapewniają najlepszą jakość gotowego produktu.

"Pokaz World Tobacco Europe był cenną okazją do nawiązania kontaktu z wieloma specjalistami z branży tytoniowej w regionie EMEA", skomentował Mirco Cauz, dyrektor zarządzający CAREL Central and South Europe. "Wykorzystaliśmy okazję, aby podkreślić kluczową rolę naszych wysokowydajnych rozwiązań w zakresie kontroli wilgotności w przemyśle tytoniowym. Przedstawiliśmy nowe cechy naszych urządzeń nawilżających: są one teraz wyposażone w interfejsy nadzoru nad urządzeniami IoT, które zapewnią dodatkowe możliwości usprawnienia procesów produkcyjnych i konserwacji systemu ".

Najnowsze aktualności