« Powrót

CAREL wytypowany w trzech kategoriach do nagrody RAC Cooling

13/07/2017

CAREL wytypowany w trzech kategoriach do nagrody RAC Cooling

CAREL wytypowany w trzech kategoriach do nagrody RAC Cooling

Miło nam poinformować że firma CAREL zakwalifikowała się do finału 13tej RAC Cooling Awards, to największa i najbardziej prestiżowa nagroda w Wielkiej Brytanii, która uznaje wiodące innowacje i osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska na rzecz przemysłu chłodniczego i klimatyzacji. Carel został wytypowany w trzech kategoriach:

  • Heos, system waterloop dla chłodnictwa komercyjnego, wytypowany jako finalista w kategorii Produkt Roku w Chłodnictwie
  • Hecu, wysoko wydajny system agregatów skraplających, wytypowany w kategorii Innowacyjne Chłodnictwo
  • Projekt poprawy wydajności energetycznej w średniej wielkości supermarketach, finalista w kategorii Building Energy Project

"Bycie wytypowanym finalistą w trzech kategoriach jest dla nas niezwykłym osiągnięciem”, komentuje Diego Malimpensa, Business Unit Manager. “Innowacyjność i trwałość zawsze stanowiły część DNA firmy CAREL’, nasze inwestycje  R&D skupiają się  na rozwoju innowacyjnych rozwiązań wpływających na wzrost wydajności i wprowadzaniu uproszczeń w użytkowaniu i zarządzaniu systemami HVAC/R, teraz dostępne również dla naturalnego chłodnictwa".

Zwycięzca RAC Cooling Awards for 2017 zostanie ogłoszony podczas ceremonii zaplanowanej na 27 września w Londyńskim Hilton Park Lane.

coolingawards.racplus.com/shortlist-2017/?utm_source=em10&utm_medium=email&utm_campaign=email

Najnowsze aktualności