« Powrót

Food Retail Evolution w Belgradzie

16/04/2018

Food Retail Evolution w Belgradzie

Food Retail Evolution w Belgradzie

W dniu 13 kwietnia w Belgradzie odbyło się wydarzenie Food Retail Evolution organizowane przez nasz oddział w Europie Środkowej i Południowej. Program obejmował prezentacje na temat przyszłości czynników chłodniczych, rodzajów sklepów (hipermarketów i sklepów typu C) oraz roli CAREL w tych trendach, ze szczególnym uwzględnieniem platformy IoT i usług zarządzania danymi.
"Jesteśmy obecnie świadkami szybkiej ewolucji komercyjnego scenariusza chłodnictwa" - skomentował Mirco Cauz, dyrektor zarządzający CAREL Central and South Europe. "Zorganizowaliśmy to wydarzenie, aby podkreślić, w jaki sposób innowacje i badania CAREL mogą przyczynić się do tej ewolucji, napędzane F-gazem, rosnące znaczenie zachowania żywności, dbałość o inwestycje masowych detalistów i rosnący trend w połączonych systemach dla analiza danych".


W dniu 13 kwietnia w Belgradzie odbyła się również prezentacja Miriam Solanna, inżyniera HVAC / R, zatytułowana "Jak będą rozwijać się komercyjne urządzenia chłodnicze w przyszłości? Skup się na europejskich regulacjach i trendach ".

Najnowsze aktualności