Zamówienie wersji e-book

Od czasu założenia firmy w 1973 roku, CAREL zawsze wyróżniała się, jako lider najnowszych badań i rozwoju nowych rozwiązań technologicznych w sektorze klimatyzacji i chłodnictwa.

W wyniku naszych inwestycji i dzięki odpowiednio dobranemu personelowi technicznemu i przede wszystkim tym, którzy wybrali nas jako swojego partnera, staliśmy się wiodącą firmą we Włoszech i jedną z trzech pierwszych na świecie w produkcji nawilżaczy: bogata wiedza i doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat badań zostały teraz zebrane w formie dwóch książek. Pierwsza dotyczy tematu nawilżania powietrza, oferując szczegółowe informacje praktyczne i teoretyczne. Druga opisuje zjawisko chłodzenia adiabatycznego, „zielonej” technologii ograniczającej zużycie energii przez systemy chłodzące (dry coolery, chillery) jednocześnie pochłaniającej ciepło.

 

By zamówić kopie książek, dostępnych teraz w formie e-book, wystarczy wypełnić poniższy formularz: skontaktujemy się z Państwem jak najszybciej.

Imię:*

Nazwisko:*

Firma:*

Stanowisko:

E-mail adres:*

Telefon:*

Kraj:*

Adres:*

Jestem zainteresowany otrzymywaniem:*

Komentarz:

* Pola wymagane.

 

Ochrona prywatności zgonie z artykułem 13 włoskiego dekretu  196/2003.

Dane zawarte w formularzu będą przetwarzane na papierze oraz w formie elektronicznej. Twoje dane będą wykorzystane tylko w celu realizacji Twojego zamówienia, w przypadku dodatkowych pytan do przesłania kodu wymaganego do pobrania wybranej książki lub książek. Żadne dane nie będą przetrzymywane w bazach więc usunięcie zamówienia nie będzie możliwe, dane nie będa również przekazywane do osób trzecich. Zarządzający danymi jest firma CAREL INDUSTRIES S.p.A.; podmiot danych może kontaktować się z administratowem danych  w przypadku dochodzenia ich praw dot. aktu 7 dekretu 196/2003. Do sprawdzenia pełnych informacji zapraszamy tutaj: nota prawna.

 

Zapoznałem sie i rozumiem treść zgodną z artyułem 13 włoskiego dekretu 196/2003 i zgadzam się na przetwarzanie moich danych.

Zgadzam się Odmawiam

 

Do zakończenia procesu rejestracji zgoda jest wymagana.