« Powrót

Carel Partnerem ds. łączności podczas Eurovent Summit 2018

25/07/2018

Carel Partnerem ds. łączności podczas Eurovent Summit 2018

Carel Partnerem ds. łączności podczas Eurovent Summit 2018

Jako partner ds. Łączności na szczycie Eurovent w 2018 r. w Sewilli w Hiszpanii, firma CAREL zamierza podkreślić swoje podejście związane z wydajnością (Connected Efficiency). Kluczowe tematy, takie jak gotowe rozwiązania w zakresie gazów fluorowanych, wysoka wydajność i szerokie możliwości łączności, będą głównymi tematami poruszanymi przez Carel podczas szczytu Eurovent. CAREL będzie także głównym partnerem wydarzenia "60 Shadow of Eurovent – które obchodzi 60 rocznice powstania Stowarzyszenia Eurovent.

 Biagio Lamanna, CAREL HVAC/R Knowledge Center Manager, stwierdza: "Od pierwszej edycji w 2014 r. Szczyt Eurovent rozwija się w kierunku europejskiego wydarzenia w naszym sektorze, skupiając wszystkich najważniejszych decydentów i producentów. Ponieważ tegoroczny szczyt skupia się na łączności, naszą ambicją jako sponsora jest położenie szczególnego nacisku na naszą kompletną platformę IoT i usługi. "

 Tegoroczny szczyt Eurovent skupi się szczególnie na rynkach Europy Południowej. Oprócz wydarzenia rocznicowego najważniejsze wydarzenia to: Eurovent Innovation / HUB w Muzeum Marynarki Wojennej, specjalne warsztaty dla instalatorów w języku hiszpańskim przez hiszpańską federację CONAIF oraz hiszpańskie sympozjum branżowe zorganizowane przez AEFYT i AFEC (w języku angielskim i hiszpańskim). "Weźmiemy także udział w tym Sympozjum gdzie Miriam Solana, inżynier HVAC / R, podziali się doświadczeniem w stosowaniu Internetu Rzeczy w dziedzinie HVAC / R", dodaje Lamanna.

Najnowsze aktualności