Cyfrowa platforma usług RED optimise

Cyfrowa platforma usług RED optimise
 • Ogólne właściwości

  RED Optimize to nowej generacji portal w chmurze dedykowany aplikacjom Retail.

  Składa się z wieloobiektowego portalu centralizacji, w którym gromadzone i przetwarzane są dane z całej sieci detalicznej, aby dostarczać cennych informacji za pomocą intuicyjnych pulpitów nawigacyjnych, zaawansowanych algorytmów i jasnych komunikatów z sugestiami optymalizacji.

  Ten nowy portal w chmurze jest ewolucją RemotePRO, zachowując wszystkie jego funkcje i poprawiając jego użyteczność dzięki nowemu interfejsowi użytkownika, który pozwala łatwo radzić sobie z codziennymi zadaniami i dostępnością, ponieważ każda strona jest opracowywana z uwzględnieniem użtkowania z urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon lub tablet.

  Udowodniono, że rozwiązania Internetu rzeczy (IoT) pomagają sprzedawcom żywności w utrzymaniu jakości i bezpieczeństwa żywności oraz zmniejszeniu zużycia energii.

  W rzeczywistości rozwiązania IoT wyraźnie zapewniły detalicznym sklepom spożywczym:

  • 30% poprawa wydajności regulacji
  • 500 €/rok oszczędności na każdym parowniku

  Technologia IoT zapewnia również maksymalizację efektywności energetycznej ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, oświetlenia, urządzeń i innych. Zmniejszenie kosztów energii i strat żywności tworzy zdrowy i dochodowy biznes supermarketów, a także "zdrowszą" planetę.