Zastosowania w warunkach mieszkalnych

pGD touch th tune pGD1 pCO5plus humisonic compact e-drofan acqua e-droset sensors pressure transducers NTC e2v smart inverter DC powerplus pGD touch th tune pGD1 pCO5plus humisonic compact e-drofan acqua e-droset sensors pressure transducers NTC e2v smart inverter DC powerplus
Zastosowania w warunkach mieszkalnych Zastosowania w warunkach mieszkalnych Zastosowania w warunkach mieszkalnych
 
 • Ogólne właściwości

  Rozwiązania CAREL dla systemów klimatyzacji w warunkach mieszkalnych to niezawodna i innowacyjna technologia dla producentów pomp ciepła i wszystkich zainteresowanych (producentów, montażystów, administratorów systemu), którzy chcą zaoferować klientom zintegrowany system kontroli komfortu w domu i domowej produkcji ciepłej wody, skupiając się na oszczędzaniu energii, poszanowaniu środowiska i optymalizacji zużycia zasobów, jak i na łatwej obsłudze i pełnej satysfakcji użytkownika.

  By to osiągnąć, CAREL poświęca szczególną uwagę innowacyjnym technologiom, użyteczności i dostępowi do informacji.

  Nowości technologiczne

  pCO sistema+ umożliwia zarządzanie w sprężarkach o regulowanej prędkości z  DC inverters które w połączeniu z elektronicznymi zaworami rozprężnymi  zapewniają rozległe modulacje ogrzewania i chłodzenia zapewniając komfort jednostek klimatyzacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych maksymalizując wydajność przy różnych potrzebach użytkowników oraz  warunków atmosferycznych w ciągu roku. Ciągła ewolucja serii pCO sterowników programowalnych  gwarantuje dostosowanie ogrzewania do zmieniających się potrzeb użytkowników.

  Użyteczność

  Seria pGD touch z dotykowym ekranem tworzy interakcję pomiędzy użytkownikiem a  prostym i atrakcyjnym systemem użytkowania nawet przy wyszukanych, kompleksowych systemach.

  Dostęp do informacji

  Monitoring w czasie rzeczywistym warunków na zainstalowanych jednostkach. Nagrywanie danych w nienormalnych sytuacjach, zarządzanie serwisem, zarządzanie temperaturą domu przy użyciu smarfona.; to tylko niektóre możliwości jakie proponowane sa dla projektantów i użytkowników domowych systemów biorąc pod uwagę możliwość instalacji systemu CAREL w dowolnym czasie i miejscu.

   

 • Więcej

  Postępujące innowacje technologiczne i zarządzanie informacjami oznacza, że powstające urządzenia i systemy są coraz wydajniejsze, skuteczniejsze, bardziej niezawodne i energooszczędne zapewniają łatwą i prostą (a zatem skuteczną) interakcje z użytkownikiem.

 

Dokumentacja

Techniczna
 • Instrukcje obsługi
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +030220740
   
  Opis Smart HP - Applicativo per la gestione di pompe di calore geotermiche (Codice FLSTDmHPGE)
   
  Język ITA 
   
  Data 12/11/2013
   
  Wersja 2.2
   
  Kod +030220741
   
  Opis Smart HP - Application for the management of ground source heat pumps (Code FLSTDmHPGE)
   
  Język ENG 
   
  Data 12/11/2013
   
  Wersja 2.2
   
  Kod +030220742
   
  Opis Smart HP - Application pour la gestion de pompes à chaleur géothermiques (Code FLSTDmHPGE)
   
  Język FRE 
   
  Data 12/11/2013
   
  Wersja 2.2