Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne

Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne
 
 • Ogólne właściwości

  Rozwiązania dla central AHU charakteryzują się dużą różnorodnością typów systemów o różnych poziomach złożoności. CAREL oferuje rozwiązania dla każdego rodzaju instalacji: modułowe lub w pełni konfigurowalne kontrolery, szeroki wybór nawilżaczy i akcesoriów, narzędzia nadzoru, które są niezawodne i energooszczędne. Jedną z cech systemu jest elastyczność pod względem oprogramowania, dzięki standardowym zastosowaniom charakterystycznym dla central AHU, w pełni konfigurowalnym dzięki 1tool.

  W dziedzinie zarządzania centralami AHU, CAREL proponuje producentom, instalatorom i klientom wiele korzyści:

  • Kontrolery wyposażone w nową technologię chipową I/O pozwalają na skonfigurowanie do 10 kanałów jako cyfrowe/analogowe wejścia lub analogowe wyjścia dla każdego typu czujników i siłówników AHU (inwertery, dampery, nawilżacze itp.)
  • Do 7 portów komunikacji obsługujących najpopularniejsze protokoły sieci lokalnych lub BMS i komunikacje szeregową
  • Różnego rodzaju wyświetlacze programowalne dla każdego pod względem działania, ceny i wyglądu, z intuicyjnym interfejsem bogatym w informacje
  • Pełna kompatybilność wsteczna z gamami pCO3/pCO5, szanująca inwestycje i wiedzę klientów CAREL
  • Doświadczenie CAREL w zarządzaniu bezpośrednim i pośrednim nawilżaniu adiabatycznym dla celów schładzania powietrza, pozwalające na znaczną oszczędność energii
  • Systemy globalnego monitoringu i nadzoru dla celów zarządzania informacjami i optymalizacji działania całego systemu
  • Produkcja dedykowanych paneli elektrycznych, zintegrowanych pod względem zasilania i elektroniki, z wysokiej jakości rozwiązaniami i odpowiadających obowiązującym wymaganiom i regulacjom prawnym.
 • Więcej

  Specjalistyczna wiedza Carel koncentruje się na specyficznych zastosowaniach dla celów zarządzania złożonymi systemami takimi jak centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne (AHU). Logika opiera się na rodzaju zastosowanych urządzeń i ich konfiguracji. Możliwe jest wybranie umiejscowienia układu wejść/wyjść, a nawet jego zmiana na miejscu. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i indywidualnie dostosowywany a klient dysponuje standardowymi konfigurowalnymi modułami ułatwiającymi dostosowywanie rozwiązanie do indywidualnych potrzeb.

 

Dokumentacja

Techniczna
 • Instrukcje obsługi
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +030220960
   
  Opis FLSTDMAHUE Applicativo per la gestione di unità di trattamento aria DEC - IEC integrati
   
  Język ITA 
   
  Data 28/08/2020
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +030220961
   
  Opis FLSTDMAHUE Application for managing air handling units with integrated DEC - IEC
   
  Język ENG 
   
  Data 28/08/2020
   
  Wersja 1.1