Seria µChiller

Seria µChiller
 • Ogólne właściwości

  μChiller to rozwiązanie dedykowane do pełnego zarządzania agregatami skraplającymi typu powietrze/ woda, woda/woda oraz pompami ciepła z sprężarkami DC lub/i  on-off .

  Dzięki komunikacji szeregowej dostępnej w całej rodzinie urządzeń, można sterować siłownikami jednostki głównej (elektroniczny zawór rozprężny, sterownik wentylatora, falownik sprężarki itp.), aby zoptymalizować sterowanie jednostką i wydajnością.

  Gama modeli obejmuje również łączność bezprzewodową z NFC (Near Field Communication) w standardzie, a także Bluetooth w dedykowanych modelach, umożliwiając interakcję z urządzeniami mobilnymi za pomocą aplikacji CAREL „APPLICA”, ułatwiając tym samym konfigurację parametrów i uruchomienie jednostki.

  Zastosowanie APPLICA stanowi istotną nowość w ewolucji sterowników CAREL. Za pomocą APPLICA pracownicy serwisowi mogą skonfigurować jednostkę w jednej operacji, odbierając alarmy w alarmach zdarzeń i wymieniając informacje z zespołem serwisowym pracującym zdalnie. Ponadto, gdy nowe funkcje stają się dostępne na rynku, aplikacja może być po prostu zaktualizowana, aby zagwarantować ciągłość usług, nawet w jednostkach, które zostały już zainstalowane.

  Aplikacja APPLICA jest dostępna w Google Play dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.