Nowe Aplikacje

Zarządzanie jednostkami

 

APPLICA

APPLICA jest nową aplikacją CAREL app współpracującą najnowsza generacja sterowników parametrycznych CAREL wyposażonych w technologię NFC lub Bluetooth.

 

APPLICA  została opracowana jako jedna aplikacja dla wszystkich kompatybilnych, obecnych i stworzonych w przyszłości urządzeń zamiast osobnych wersji dla każdego z urządzeń..

APPLICA

rewolucjonizuje i upraszcza uruchamianie i konserwację urządzeń HVAC/R dzięki wykorzystaniu urządzenia mobilnego, bez konieczności stosowania komputerów PC, konwerterów szeregowych, opcjonalnych terminali itp.

Wszystko to umożliwia:

 • prosty i intuicyjny interfejs użytkownika;
 • nie jest potrzebna nowa technologia ani doświadczenie: smartfony i aplikacje są powszechnie używane przez ponad 80% światowej populacji;
 • łączność bezprzewodowa z urządzeniami przez Bluetooth i NFC, unikając konieczności dodatkowego okablowania w terenie, co często jest trudne ze względu na niewygodne miejsca, w których instalowane są urządzenia HVAC/R (dachy, sufity podwieszane, pomieszczenia sprzętowe, ...) ;

APPLICA jest obecnie kompatybilna z nową serią Heez, kontrolerami MPXone i uChiller, a także z nową wersją PJEasy Bluetooth o nazwie PJ-BLE. Używając nowych bramek Bluetooth i Wi-Fi, APPLICA jest równiez kompatybilna z rodziną urządzeń c.pco Carel.

 

CONTROLLA

CONTROLLA to nowa aplikacja opracowana przez CAREL, która umożliwia użytkownikom końcowym proste sterowanie urządzeniami HVAC/R wyposażonymi w urządzenia CAREL.

 

CONTROLLA, just like APPLICA, została opracowana tak, aby zamiast różnych wersji dla każdego urządzenia, istniała tylko jedna aplikacja dla wszystkich kompatybilnych obecnych i podłączonych w przyszłości urządzeń.

CONTROLLA umożliwia lokalną interakcję przez Bluetooth lub Wi-Fi lub zdalną interakcję przez Internet, z połączeniem z usługami portalu tERA, zachowując te same funkcje dla obu typów połączeń.

Główne cechy:

 • intuicyjny interfejs użytkownika, konfigurowalny i dostępny w preferowanym przez użytkownika języku;

 • te same wrażenia użytkownika dla obu rodzajów połączenia, lokalnego lub zdalnego, aby zapewnić kontrolę nad urządzeniem zarówno w pobliżu (połączenie przez Bluetooth lub
  Wi-Fi), jak i poza siedzibą (połączenie za pośrednictwem usług tERA);

 • kompatybilność zarówno ze sterownikami programowalnymi, jak i ze sterownikami parametrycznymi nowej generacji

CONTROLLA jest kompatybilna z urządzeniami CAREL zarówno z natywną technologią bezprzewodową, jak i bez, przy użyciu nowych bramek RS485/Bluetooth i RS485/Wifi.

 

Wyszukiwarka produktów

 

Quick Finder

Narzędzie wyboru dla zastosowań w chłodnictwie.

  

Opracowane dla dystrybutorów i instalatorów w celu: 

 • Dostarczenia użytecznego materiału w terenie, gdy potrzebne są informacje na temat produktu podczas instalacji czy konserwacji, takie jak tabele parametrów, tabele alarmów, diagramy połączeń czy instrukcje, pomagające instalatorom w ich codziennej pracy i ułatwiając dostęp do tych informacji.
 • Zaoferowania rozwiązania Carel jako alternatywy dla innych produktów dostępnych na rynku. Dystrybutorzy czy instalatorzy, którzy chcą wykorzystać kontroler Carel dla szczególnego zastosowania, mogą teraz zajrzeć do tabeli zawierające kompletne porównanie kompatybilnych przyrządów.

 

 

Climate tools

Zbiór 9 aplikacji dla nawilżaczy: AIR, MIX, HUMIDIFICATION LOAD 1, HUMIDIFICATION LOAD 2, DEC, IEC, DEC + IEC, EVAPORATIVE COOLING and CONDITIONS IN AHU/DUCT AFTER THE HUMIDIFIER.

  

Łatwe i intuicyjne, niezbędne aplikacje nie tylko dla projektantów.

Climate tools dostępna jest zarówno w systemie metrycznym (SI) jak i imperialnym.

 

 

pRack size&more

Narzędzie pRack dla szczegółowych zastosowań.

  

Aplikacja została zaprojektowana by umożliwić:

 • DOBÓR PARAMETRÓW, by zasugerować najodpowiedniejsze kody i architekturę. Możliwe jest też wyeksportowanie pliku PDF ze skróconymi informacjami na temat dokonanego wyboru
 • ZNALEZIENIE informacji, poczynając od: kodów CAREL, Mask Index, nazwy Nadrzędnej i kodów alarmów.
 • WIĘCEJ By dostarczyć użytecznych materiałów zarówno w biurze jak i w terenie, gdy potrzebne są informacje na temat produktu podczas wyboru, instalacji czy konserwacji.