Karta pCOWeb SE

PCO1***WD0
Karta pCOWeb SE
 • Ogólne właściwości

  Karta pCOWeb służy do połączenia interfejsu pCO Sistema z sieciami korzystającymi protokołów HVAC opartych na fizycznym standardzie Ethernet, takich jak BACnet IP, Modbus TCP/IP i SNMP.

  BACnet jest protokołem komunikacyjnym do automatyzacji budynków, opartym na standardach określonych przez amerykańską organizację ASHRAE (Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Klimatyzacji). Te standardy pozwalają producentom tworzyć urządzenia BACnet, które mogą ze sobą współpracować w różnych systemach. Implementacja standardów jest zatwierdzana przez laboratoria BTL (BACnet Testing Laboratories) kierowane przez stowarzyszenie BACnet. Karta pCOWeb została pomyślnie przetestowana przez laboratoria BTL. Więcej informacji: bacnet.org.

  Modbus (modbus.org) jest najszerzej stosowanym protokołem HVAC/R, który jest bardzo prosty w implementacji i wykorzystuje ograniczoną ilość zasobów sprzętowych i programowych. Więcej informacji: Modbus.org.

  SNMP (Simple Network Management Protocol) to protokół dla sieci IP opracowany przez Internet Architecture Board (IAB), służący do zdefiniowania komend dla wymiany informacji pomiędzy różnymi urządzeniami w sieci. Więcej informacji: snmplink.org.

  Karta jest również wyposażona w zintegrowany serwer sieciowy, który zarówno zawiera strony HTML odnoszące się konkretnych zastosowań, jak i pozwala na zdalne zarządzanie systemem za pomocą przeglądarki. Dostępny jest także wewnętrzny rejestrator do tworzenia logów (plik .CSV) dla 20 zmiennych oraz wykresu dla 5 zmiennych (plik .SVG). Pliki te mogą być otrzymywane codziennie za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  Aplikacja na karcie pCO może być zdalnie uaktualniana poprzez sieć Ethernet.
  Wbudowany system operacyjny LINUX pozwala na dodawanie aplikacji (wtyczek), opracowywanych bezpośrednio przez użytkowników dla własnych potrzeb.

  Karta pCOWeb jest kompatybilna z całą gamą kontrolerów pCO Sistema wyposażonych w slot na kartę BMS: Supernode, pCOXs, pCO1, pCO3, pCO5 Compact, pCO5, pCO5+, c.pCO.

 

Dokumentacja

Technical

 • Instrukcje obsługi
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +030220966
   
  Opis pCOWeb
   
  Język ENG 
   
  Data 18/09/2018
   
  Wersja 1.2
   
 • Ulotki techniczne
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +050003244
   
  Opis PCO1***WD0 - pCOWeb - Carte d’interface Ethernet pour pCO* / Ethernet-Netzwerkkarte für pCO*
   
  Język FRE  GER 
   
  Data 19/06/2018
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +050003243
   
  Opis PCO1***WD0 - pCOWeb - Scheda di interfaccia Ethernet per pCO* / Ethernet interface board for pCO*
   
  Język ENG  ITA 
   
  Data 19/06/2018
   
  Wersja 1.1