Gateway wireless

Gateway wireless
 • Ogólne właściwości

  Bramki bezprzewodowe zapewniają łączność za pośrednictwem technologii Bluetooth lub sieci Wi-Fi w przypadku wszystkich aplikacji, dla których wymagana jest komunikacja z urządzeniami CAREL, ale która nie jest jeszcze możliwa przy użyciu połączenia przewodowego, ze względu na budowę samej aplikacji (konieczność połączenia ze smartfonami) lub ze względu na ograniczenia konstrukcyjne (nie można ułożyć kabli szeregowych).

  Bramka Wi-Fi umożliwia szybszą i bardziej elastyczną instalację urządzeń obiektowych połączonych z aplikacją boss.

  Bramka Bluetooth umożliwia interakcję z aplikacjami APPLICA i CONTROLLA na kontrolerach programowalnych lub parametrycznych, które nie obsługują natywnej łączności bezprzewodowej.

 • Więcej

  Łatwa instalacja

  Ze względu na kompaktowe wymiary i terminale typu ‘plug-in’ oraz zastosowanie standardowych protokołów dla części przewodowej i bezprzewodowej, bramki bezprzewodowe są łatwe w instalacji i konfiguracji.

  Łatwe połączenie bezprzewodowe

  Połączenie z kanałami bezprzewodowymi bramki oraz ich konfiguracja są uproszczone przy użyciu standardowych urządzeń, takich jak komputery i smartfony.

  Wszystko pod kontrolą

  IInterakcja między bramkami a smartfonami lub systemami nadzoru z rodziny boss oznacza możliwość zarządzania i monitorowania urządzeń HVAC/R, które nie były wcześniej dostępne przy użyciu połączenia przewodowego.