NEW Driven by CAREL

Rozwiązania CAREL są zwykle ukryte wewnątrz większych urządzeń. Zawory o rozmiarze tylko kilku centymetrów, czujniki, kontrolery, termostaty i układy nadzoru składające się na system kontroli układów klimatyzacji, chłodzenia, ogrzewania jak i nawilżania i chłodzenia adiabatycznego. Są to komponenty odgrywające podstawową rolę w ramach szerszego systemu. Ich funkcja monitorowania i kontrolowania takich systemów pomaga podnosić całkowitą wydajność i zapewnić znaczące oszczędności energii.

Pomimo tego, że ich nie widać, rozwiązania CAREL mają znaczenie.

 

 

Driven by evaporator

CAREL, różnica, która ma znaczenie

Nasze doświadczenie wykracza poza sferę indywidualnych komponentów. Nasze postrzeganie i rozumienie systemu jako całości pozwala nam oferować rozwiązania innowacyjne i wydajne. Nasza bogata i zróżnicowana oferta znajduje zastosowanie w wielu różnych kontekstach.

Od pomieszczeń czystych, przez centra danych, supermarkety po papiernie, szpitale, biura, muzea, dzięki kombinacji elektronicznych kontrolerów, nawilżaczy, zaworów, czujników i systemów monitoringu możemy zapewnić kompletne i zintegrowane rozwiązania znacząco podnoszące oszczędność energii.

Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu i szczegółowej wiedzy w różnych obszarach, jesteśmy w stanie udoskonalać całe systemy. Nasze zintegrowane rozwiązanie podnoszą całkowitą wydajność. Nie tylko nasze produkty, ale też specjalistyczna wiedza i profesjonalizm pozwalają na poprawianie wydajności.

Rezultaty zauważalne są w postaci energii zaoszczędzonej dzięki wprowadzonym innowacjom i nowym funkcjonalnościom.

 

DC technology

Doradcy w kwestiach wysoce wydajnych rozwiązań

Stosowane w dwóch szerokich kategoriach, rozwiązania CAREL tworzone są by podnosić wydajność całych obszarów (rozwiązania systemowe) lub indywidualnych jednostek (kontrola jednostek). Szeroki zakres zastosowań może skorzystać z naszych innowacyjnych systemów.

Nasz profesjonalny personel może ponadto tworzyć dedykowane systemu na zamówienie po dokładnej analizie poszczególnych przypadków.

Na przestrzeni lat zyskaliśmy zaufanie naszych klientów, zarówno producentów, autoryzowanych dilerów, instalatorów, wykonawców i użytkowników końcowych, dzięki wysokiej wydajności naszych rozwiązań.

Przykładowo, w przypadku supermarketów, stwierdziliśmy, że ponad 50% kosztów prowadzenia sklepów związanych jest z energią zużywaną przez systemy chłodnicze, a na drugim miejscu znajdują się systemy klimatyzacji pomieszczeń. Z tego powodu, stworzyliśmy technologię elektronicznych zaworów rozprężnych, która może przynieść oszczędności energii przekraczające w skali roku 20%.Jednocześnie zapewniamy pracę sprężarek w najlepszych możliwych warunkach (niższe ciśnienie, niższa temperatura rozprężania), co pozwala ograniczać awarie i znacznie obniżyć koszty utrzymania.