Sieci restauracji

Sieci restauracji Sieci restauracji
 
  • Ogólne właściwości

    Szeroki wybór rozwiązań dla chłodnictwa komercyjnego CAREL sprawia, że firma jest niezawodnym i innowacyjnym partnerem dla producentów lad, witryn i szaf chłodniczych dla cateringu, lodziarni, cukierni, barów i restauracji. Celem jest całkowita satysfakcja wszystkich uczestników (producenci, dystrybutorzy, montażyści, administratorzy systemu i użytkownicy końcowi) dzięki ofercie dedykowanej do celów kontroli systemów chłodniczych, skupiającej się na przyjazności użytkownikowi, zgodności ze standardami i  energooszczędności.

  • Więcej

    • Użyteczność: dogłębna znajomość zastosowań i wymagać rynku pozwoliła na stworzenie nowych technologicznie zaawansowanych, przyjaznych użytkownikowi produktów, ze szczególną uwagą przywiązywaną szczegółom. Poza zapewnianiem odpowiedniej jakości przechowywania żywności, rozwiązania CAREL są intuicyjne, atrakcyjne wizualnie i łatwe w montażu.
    • Oszczędność energii: dzięki ciągłej ewolucji kontrolerów CAREL, możliwe jest zagwarantowanie właściwego działania w obliczu nowych wymagań. Z jednej strony, zastępowanie termostatów mechanicznych wersjami elektronicznymi, z drugiej, zastosowanie elektronicznych zaworów rozprężnych optymalizujących działanie systemów chłodzenia zależne od zmieniających się w ciągu roku warunków klimatycznych.
    • Integracja z jednostką chłodzenia: producenci lad, szaf i witryn chłodniczych zawsze próbują wyróżnić swoje produkty. Wykorzystując elektronikę i interfejs użytkownika producenci ukazują innowacyjność swoich produktów. Dlatego stosowanie intuicyjnych interfejsów użytkownika i integracji z jednostką chłodniczą to nowy kluczowy warunek sukcesu.