Usługi zdalnego nadzoru tERA

Usługi zdalnego nadzoru tERA
 • Ogólne właściwości

  tERA to nowa platforma ułatwiająca przedsiębiorstwom sprzedaż usług. Teraz możliwe jest stworzenie systemu centralnego zdalnego sterowania dla potrzeb HVAC umożliwiającego szybki i łatwy dostęp do niezbędnych informacji i optymalizację pracy działu technicznego i służb wewnętrznych. By być bardziej konkurencyjnym i zaoferować klientom najnowocześniejsze rozwiązanie, tERA  to platforma oparta na nowej technologii, która połączona z wiedzą i doświadczeniem każdej firmy, będzie unikalną i innowacyjną pozycją na rynku.

  tERA to rozwiązanie kompletne i umożliwiające analizę instalacji po wykonaniu kilku prostych kroków. Wykorzystaj wszystko co chcesz z naszego rozwiązania, resztę zostaw nam.

   

   Try our service, ask for your demo user

   

 • Więcej

  plug&play: kompletne rozwiązania, dostępne natychmiast. W kilku krokach, uzyskuje się dostęp do każdego systemu i możliwa jest analiza jego danych.

  Rozwiązanie skalowalne: infrastruktura jest łatwo skalowalna by spełnić każdą potrzebę, dostosowując inwestycje do realnych wymagań biznesowych

  Integracja w systemie Carel: oferowane usługi można gładko zintegrować z systemem kontrolerów Carel umożliwiając łatwe i natychmiastowe sterowanie urządzeniami.

 • Filmy