Gateway IoT

Gateway IoT
 • Ogólne właściwości

  Bramki z rodziny Cloudgate zostały zaprojektowane w celu umożliwienia zdalnego łączenia i zdalnego monitorowania urządzeń grzewczo-wentylacyjno-chłodniczych, które zazwyczaj nie są obsługiwane lokalnie i nie są podłączone do systemu nadzoru w budynku, w którym są zainstalowane. Poszczególne modele różnią się pod względem łączności z urządzeniami obiektowymi i z chmurą, umożliwiając ich dostosowanie do wszystkich rodzajów zastosowań, w przypadku których podłączone urządzenia muszą być sterowane, w trybie tylko do odczytu (np. odczyt temperatur lub alarmów) albo z zapewnieniem bezpośredniej interakcji (np. zmiana temperatury roboczej).

   

  Wszystkie te możliwości interakcji z jednostkami podłączonymi do Cloudgate są udostępnione za pomocą usług platform w chmurze  CAREL tERA i RED control.

 • Więcej

  Plug&play

  Urządzenia mogą być instalowane bez konieczności kontaktu z osobą zarządzającą infrastrukturą sieciową dzięki wbudowanej łączności w wersji mobilnej 2G/4G oraz dzięki funkcjom automatycznych połączeń sieciowych w wersji Wi-Fi i Ethernet

  Elastyczność

  IOprócz urządzeń firmy CAREL można również zintegrować urządzenia innych producentów przy użyciu najpopularniejszych standardowych protokołów stosowanych w branży grzewczo-wentylacyjno-chłodniczej.

  Bezpieczeństwo

  Wysokie standardy ochrony danych i połączeń dzięki zastosowaniu wirtualnej sieci prywatnej (VPN) i protokołu HTTPS