Agregaty skraplające

Agregaty skraplające
 • Ogólne właściwości

  Hecu to wysokowydajne rozwiązanie dla agregatów skraplających stworzoneprzez firmę CAREL dla komercyjnych systemów chłodniczych wykorzystujących tradycyjne czynniki chłodnicze HFC lub naturalne czynniki chłodnicze, takie jak CO2.
  Dzięki możliwości obsługi nawet pięciu gablot wyposażonych w kompaktowy agregat skraplający jest to część najszybciej rozwijającego się segmentu handlu detalicznego żywnością, obejmującego małe supermarkety i sklepy spożywczo-przemysłowe.
  Jego cechą szczególną jest zastosowanie technologii inwerterowej DC oraz zapewnienie synchronizacji z jednostkami chłodzącymi w czasie rzeczywistym dzięki synergii ze sterownikami MPXPRO w gablotach Hecu Sistema. 
  Hecu zapewnia zgodność z nowymi przepisami w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska, promującymi niskie zużycie energii (dyrektywa w sprawie ekoprojektu) oraz stosowanie czynników chłodniczych o niskim współczynniku GWP (rozporządzenie w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych). 
  Stabilność układu sterowania zapewnia wysoką jakość konserwacji środków spożywczych, radykalnie zmniejszając ilość ich strat.
  Hecu Sistema jest również kompatybilny z wszystkimi systemami nadzoru firmy CAREL służącymi do monitorowania każdego indywidualnego systemu lub grup systemów, generującymi pulpity wszystkich urządzeń dla łatwiejszego zrozumienia i analizy działania.

 • Więcej

  Technologia DC

  Najbardziej efektywny i najszerszy zakres modulacji na rynku (25-100% mocy).

  Integracja z gablotami

  Stała komunikacja dla zapewnienia dynamicznych nastaw, minimalnego poboru mocy i stabilnych temperatur.

  Niezrównana niezawodność systemu

  Bezpieczne sterowanie sprężarkami przy użyciu sterownika DC Power+, specjalne funkcje zarządzania olejem.

  Optymalne przechowywanie żywności

  Ciągła modulacja sprężarki i zaworów elektronicznych EEV zapewnia utrzymanie idealnej temperatury w gablotach: +/- 0,3°C.

  Nadzór lokalny i zdalny

  Zarządzanie systemami chłodniczymi realizowane „w chmurze” z zastosowaniem rozwiązań monitorujących z rodziny boss i usług cyfrowych RED.

  Zintegrowane kompleksowe zarządzanie komorami chłodniczymi

  DC Cella to połączenie systemu Hecu i platformy UltraCella, które zapewnia wszystkie zalety tej synergii, umożliwiając szybki montaż, łatwą obsługę i zoptymalizowaną wydajność.