Gabloty chłodnicze i chłodnie

Gabloty chłodnicze i chłodnie
 • Ogólne właściwości

  MPX to seria sterowników elektronicznych do zarządzania komercyjnymi gablotami chłodniczymi i chłodniami w sklepach spożywczo-przemysłowych, supermarketach i hipermarketach.
  Gama produktów, opracowana na platformach gwarantujących wysoką elastyczność i skalowalność, może spełnić wszystkie wymagania rynku dla tych aplikacji: od łatwej obsługi i montażu aż do zapewnienia wysokiej wydajności.
  Głównym celem serii MPX jest poszerzenie rodziny produktów, zarówno pod względem funkcji oprogramowania, jak i łatwości obsługi, stając się tym samym wspólną nicią łączącą wszystkie kontrolery z tej gamy.

   

  MPXzero: eleganckie, estetyczne rozwiązanie ze zintegrowaną łącznością i wyświetlaczem pojemnościowym. 

   

  MPXone: kontroler, który łączy łatwość obsługi z możliwością zarządzania urządzeniami modulacyjnymi.

   

  MPXPRO: wysoka wydajność, łatwość obsługi i niewielkie wymiary bez kompromisów.
   

   

   

  MPXzero VCC and MPXone Advanced VCC: Variable-speed compressor management (serial VCC or frequency)

   

 • Więcej

  Natychmiastowa integracja z systemami BMS

  Port szeregowy BMS można podłączyć bezpośrednio do systemów nadzoru, bez konieczności stosowania konwertera zewnętrznego.

  Zarządzanie siecią lokalną

  W celu zapewnienia synchronizacji działań (takich jak odszranianie, oświetlenie i współdzielenie sond) pomiędzy grupami jednakowych gablot użyty może zostać port szeregowy Fieldbus.

  Sprawność energetyczna

  Zarządzanie modulowanymi obciążeniami (sprężarki VCC, zawory E2V, wentylatory 0-10V) i urządzeniami Fieldbus poprawia wydajność energetyczną urządzenia poprzez dostosowanie działania do bieżących warunków.

  Uproszczona interakcja

  Zaawansowane opcje łączności NFC i Bluetooth za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne rewolucjonizują i upraszczają codzienne zadania producentów, instalatorów i personelu zajmującego się konserwacją.