Gabloty chłodnicze i chłodnie

Gabloty chłodnicze i chłodnie
 • Ogólne właściwości

  MPX to seria sterowników elektronicznych do zarządzania komercyjnymi gablotami chłodniczymi i chłodniami w sklepach spożywczo-przemysłowych, supermarketach i hipermarketach.
  Ta gama produktów, opracowana na platformach gwarantujących wysoką elastyczność i skalowalność, spełnia wszystkie wymagania rynku  zakresie tego zastosowania: od łatwej obsługi i montażu aż do zapewnienia wysokiej wydajności.
  Głównym celem serii MPX jest poszerzenie rodziny produktów, zarówno pod względem funkcji oprogramowania, jak i łatwości obsługi, stając się tym samym wspólną nicią łączącą wszystkie kontrolery z tej gamy.

  MPXzero: eleganckie, estetyczne rozwiązanie ze zintegrowaną łącznością i wyświetlaczem pojemnościowym. 

  MPXone: kontroler, który łączy łatwość obsługi z możliwością zarządzania urządzeniami modulacyjnymi.

  MPXPRO: wysoka wydajność, łatwość obsługi i niewielkie wymiary bez kompromisów.
   

   

 • Więcej

  Szeroka gama kontrolerów parametrycznych spełniających wszystkie wymagania zastosowań w handlu detalicznym żywności:

  Natychmiastowa integracja z systemami BMS

  Port szeregowy BMS można podłączyć bezpośrednio do systemów nadzoru, bez konieczności stosowania konwertera zewnętrznego.

  Zarządzanie siecią lokalną

  W celu zapewnienia synchronizacji działań (takich jak odszranianie, oświetlenie i współdzielenie sond) pomiędzy grupami jednakowych gablot użyty może zostać port szeregowy Fieldbus.

  Sprawność energetyczna

  Zarządzanie obciążeniami modulacyjnymi i urządzeniami Fieldbus poprawia wydajność energetyczną urządzenia poprzez dostosowanie działania do bieżących warunków.

  Uproszczona interakcja

  Zaawansowane opcje łączności NFC/Bluetooth za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne upraszczają codzienne zadania producentów, instalatorów i personelu konserwacyjnego.