Książka "Nawilżanie powietrza"

"Air humidification" book
 

Od czasu założenia firmy w 1973 roku, CAREL wyróżniała się, jako lider najnowszych badań i rozwoju nowych rozwiązań technologicznych w sektorze klimatyzacji i chłodnictwa.

W wyniku naszych inwestycji i przede wszystkim dzięki odpowiednio dobranym współpracownikom i partnerom, staliśmy się wiodącą firmą we Włoszech i jedną z trzech pierwszych na świecie w produkcji nawilżaczy: jesteśmy głównym graczem oferującym dzisiaj swoją szczegółową wiedzę i doświadczenie zdobyte dzięki wielu latom badań, zebranych w formie książki poświęconej nawilżaniu powietrza.

Pomimo złożoności omawianego tematu, rzut oka na indeks wystarczy by przekonać się, że książka ta jest praktycznym i kompletnym przewodnikiem, podzielonym na niezależne rozdziały, które mogą być czytane osobno, w zależności od tego czy czytelnika interesują bardziej aspekty praktyczne czy teoretyczne. Ponadto książka jest sposobem na promocje naukowej świadomości tematu, która może rozwiać wszelkie wątpliwości.

Praca skierowana jest głównie do projektantów, oferując im wiarygodne źródło szczegółowych informacji dotyczących wszystkich aspektów nawilżania powietrza.

Naukowa wiedza na temat wilgotności otoczenia i przyrządów stosowanych do jej kontroli jest niezbędna w przypadku wielu procesów i ponadto, pomaga podnosić samopoczucie ludzi w miejscu pracy i bardziej ogólnie, jakość życia.

Książka dostępna jest nieodpłatnie dla projektantów i konsultantów podczas spotkań dotyczących Systemów nawilżania organizowanych przez CAREL.

 

Download the book