Staż

 

Każdego roku CAREL oferuje studentom możliwość  pogłębienia wiedzy i rozwoju ich personalnych predyspozycji. Ta inicjatywa skierowana jest zarówno do studentów uniwersyteckich jak i uczniów szkół średnich : w ostatnim roku w siedzibie głównej w Brugine firma przeszkoliła ponad pięćdziesiąt osób, z czego 50% stanowiły osoby uczące się lub świeżo po studiach.

Staż w Carel otwiera drogę do rynku pracy, dzięki uczestnictwie w wartościowych projektach i przy współpracy z doświadczonymi kolegami.  Nasza oferta skierowana jest  do młodych ludzi, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę akademicka w praktyce, oraz którzy chcą kontynuować naukę w prawdziwych warunkach pracy.

Ludzie których zatrudniamy mają techniczno- inżynierskie kwalifikacje, które wpisują się w nasze działania, design, marketing i dział sprzedaży oraz ekonomiczne i hr wykształcenie do pracy na stanowiskach administracyjnych i finansowych.

Aby wziąć udział w stażu w siedzibie głównej , kandydaci muszą aplikować na wolne stanowiska znajdujące się na naszej stronie oraz przejść proces rekrutacji.

 

 


Rekrutacja