CAREL Półwysep Iberyjski

 

CAREL Controls Ibérica to spółka zależna CAREL Industries działająca w Hiszpanii i Portugalii. Powstała w 1979 roku jako ATROL, S.A., firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją komponentów i systemów kontroli dla urządzeń klimatyzacji, chłodnictwa i nawilżania.

W 1986 roku firma rozpoczęła współpracę z CAREL jako dystrybutor jej produktów w Hiszpanii, następnie dołączyła do grupy CAREL jako spółka zależna w Hiszpanii i Portugalii, z końcem 2006 roku.

CAREL Controls Ibérica mieści się w nowoczesnym kompleksie składającym się z 700 m2 powierzchni magazynowej, 400 m2 powierzchni biurowej i 150 m2 pomieszczeń szkoleniowych, na 3 piętrach, położonym na obszarze przemysłowym "Polígono Industrial del Plà" w Sant Feliu de Llobregat, 11 km od Barcelony. 

Biuro sprzedaży znajduje się także w Madrycie.

Ponad 30 letnie doświadczenie i zespół 20 osób pozwalają firmie oferować najlepsze rozwiązania w dziedzinie adiabatycznego i izotermicznego nawilżania, od obliczeń po oddanie do użytku i obsługę posprzedażową, oraz jak projektować i wdrażać systemy kontroli dla chłodnictwa i klimatyzacji.