Cloudgate

GTW000T**0
Cloudgate
 • Ogólne właściwości

  CloudGate to nowa rodzina bramek IoT firmy CAREL, która umożliwia monitorowanie i korzystanie z usług platformy tERA w przypadku instalacji grzewczo-wentylacyjno-chłodniczych, obejmujących maksymalnie 10 urządzeń.

   

  Standardowa kompaktowa instalacja wewnątrz panelu elektrycznego oraz lokalny interfejs LED, na którym natychmiast wyświetlany jest stan łączności, sprawiają, że bramkę Cloudgate można łatwo zainstalować w terenie, bez konieczności korzystania z usług ekspertów w dziedzinie urządzeń służących do łączności.

   

  Dostępne są cztery różne modele bramki Cloudgate, w zależności od dostępnego typu łączności do komunikacji z usługą tERA. Opcje te umożliwiają korzystanie z bramki Cloudgate, a w rezultacie również z funkcji zdalnego sterowania oferowanych przez usługi tERA w wielu różnych miejscach na świecie.

   

  Strony WWW dostępne za pośrednictwem portu Ethernet Cloudgate zapewniają dostęp do informacji systemowych oraz do zaawansowanych ustawień sieciowych, a także możliwość lokalnego przeprowadzenia zaawansowanej diagnostyki stanu pracy bramki.  

   

 • Więcej

  Kompaktowy produkt

  Opracowany w formacie modułu 4 DIN z zapewnieniem łączności za pomocą zacisków wtykowych, służący do szybkiej instalacji bramki wewnątrz panelu elektrycznego i zajmujący jak najmniej miejsca.

  Interfejs

  Interfejs składający się z ośmiu umieszczonych z przodu diod LED wskazujących stan pracy bramki i moc sygnału radiowego, pozwalających zrozumieć stan komunikacji bramki bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń zewnętrznych..

  Instalacja ‘plug&play’

  Bez konieczności kontaktowania się z osobą zarządzającą infrastrukturą sieciową w budynku, w którym urządzenie jest zainstalowane, zarówno w wersji mobilnej (2G/4G), która jest wyposażona we wbudowane aktywowane połączenie internetowe, jak i w wersji WiFi, która posiada funkcję WPS umożliwiającą łączność z siecią budynku bez konieczności znajomości konfiguracji jego routera.

  Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo danych i połączeń dzięki łączności za pośrednictwem sieci VPN w przypadku modeli łączących się przez sieć komórkową oraz zastosowaniu protokołu HTTPS w przypadku modeli Ethernet i Wi-Fi.

     

   

   

 

Dokumentacja

Technical

 • Ulotki techniczne
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +0500150IE
   
  Opis CloudGate: Istruzioni di montaggio / Assembly procedure
   
  Język ENG  ITA 
   
  Data 20/10/2020
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +0500150SP
   
  Opis CloudGate: Instruções de montagem / Assembly procedure
   
  Język POR  SPA 
   
  Data 20/10/2020
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +0500152EZ
   
  Opis μboss:组装程序/μboss: Assembly procedure
   
  Język CHI  ENG 
   
  Data 20/10/2020
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +0500150EZ
   
  Opis 云网关:组装程序 / CloudGate: Assembly procedure
   
  Język CHI  ENG 
   
  Data 20/10/2020
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +0500150TR
   
  Opis CloudGate: Montaj prosedürü / Assembly procedure
   
  Język ENG  TUR 
   
  Data 20/10/2020
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +0500150RU
   
  Opis CloudGate: Инструкции по монтажу / Assembly procedure
   
  Język ENG  RUS 
   
  Data 20/10/2020
   
  Wersja 1.1
   
  Kod +0500150FD
   
  Opis CloudGate: Instructions de montage / Montageanleitung
   
  Język FRE  GER 
   
  Data 20/10/2020
   
  Wersja 1.1