Wi-Fi GATEWAY dla aplikacji boss

GTW*W*
Wi-Fi GATEWAY dla aplikacji boss
Wi-Fi GATEWAY dla aplikacji boss Wi-Fi GATEWAY dla aplikacji boss
 
 • Ogólne właściwości

  W przypadku aplikacji nadzoru lokalnego, zarządzanych za pomocą rozwiązań z rodziny boss, rośnie zapotrzebowanie na integrację urządzeń, które zazwyczaj nie są dostępne ze względu na ograniczenia w zakresie układania kabli RS485. Takie zapotrzebowanie jest jeszcze większe w przypadku częściowych remontów (modernizacji) budynków.

  Wersja Wi-Fi nowych bramek bezprzewodowych pomaga pokonać to ograniczenie, przekształcając połączenie Modbus RS485 w połączenie Modbus Wi-Fi, które z kolei można podłączyć do sieci Wi-Fi boss. Ta kombinacja sprzętowa zwiększa liczbę możliwych zastosowań urządzeń nadzoru z rodziny boss.

  W aplikacjach lokalnego nadzoru, zarządzanych za pomocą rozwiązań z rodziny boss, rośnie zapotrzebowanie na integrację urządzeń, które zazwyczaj nie są dostępne, ze względu na ograniczenia budowy infrastruktury kabli RS485. Takie zapotrzebowanie jest jeszcze większe w przypadku częściowych remontów budynków (modernizacji). Wersja Wi-Fi nowych bramek bezprzewodowych pomaga pokonać ten limit, przekształcając połączenie Modbus RS485 w połączenie Modbus Wi-Fi, które z kolei można podłączyć do sieci Wi-Fi boss. Ta kombinacja sprzętowa zwiększa liczbę możliwych zastosowań boss.

 • Więcej

  Łatwa instalacja

  Bramka Wi-Fi, dzięki swoim kompaktowym wymiarom i terminalom wtykowym oraz zastosowaniu standardowego protokołu Wi-Fi, jest łatwa w instalacji i konfiguracji

  Pokonanie przeszkód

  Zintegrowanie bramki Wi-Fi z boss umożliwia to nadzorować urządzenia zainstalowane w miejscach niedostępnych dla sieci Modbus RS485.

  Zapisywanie

  Połaczenia connection oszczędza czas i pieniądzę przy budowie infrastuktury kabli RS485 w miejscach gdzie jest to możliwe w teorii, będzie trudne i kosztowne w strukturach.

   

 

Dokumentacja

Technical

 • Skrócone instrukcje
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +040000062
   
  Opis Wireless Gateway
   
  Język ENG  FRE  GER  ITA  SPA 
   
  Data 10/06/2020
   
  Wersja 1.0
   
 • Ulotki techniczne
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +050002725
   
  Opis Wireless Gateway: GTW**0BT0: Gateway Serial RS485/TTL to Bluetooth / GTW**0WT0: Gateway Serial RS485/TTL to WiFi
   
  Język ENG  ITA 
   
  Data 30/07/2019
   
  Wersja 1.3