Czerwone opakowania dla zielonej przyszłości

 

Wydajność przekroczyła nowy limit.
300,000 mq farby rocznie?

Efficiency has exceeded new limits. 300,000 mq of paint per year?

Wydajność jest kluczowym elementem rozwiązań CAREL: to zarówno cel jak i metoda. Dzięki nam wydajność nie tylko znaczy oszczędność energii. To dodana wartość dla naszych klientów biznesowych, precyzja i dbałość o zasoby.

To dlaczego mamy współpracowaliśmy z naszymi dostawcami aby stworzyć certyfikowane zielone opakowania.


Wspólnie z dostawcami, opracowaliśmy rozwiązanie które zapewnia że opakowanie zapewnia bezpieczeństwo, jest małe oraz przyjazne środowisku. W rezultacie otrzymaliśmy nowe kolorowe opakowanie pokryte farbą wodną a nie akrylową  oraz z klejem na bazie skrobi a nie winylu.
Zaczliśmy z produktem pilotażowym w głównej siedzibie, ale już pracujemy nad wymianą wszystkich opakować do końca roku 2016.
Po co zanieczyszczać? 

 

Emisja Chemikaliów?
Nie dziękuję.

Chemical emissions? No thanks.

Czerwony i biały kolor w nowych opakowaniach CAREL gwarantują w powiazaniu z programem certyfikacji GREENGUARD , które potwierdzają że podlegające produkty posiadają niższa emisję chemikaliów niż dopuszczalne limity. To pomaga stworzyć zdrowsze środowisko wewnątrz.
http://greenguard.org/en/index.aspx 

 

 

Przyszłość jest teraz!
Planując jutro utrudniasz dzisiejszy dzień.

The future is now! Planting tomorrow's harvest today.

 

Nasze nowe "zielone" opakowania to tylko jedno z działań skupiających się na tworzeniu przez CAREL rozwiązań bardziej wydajnych w całości,  definiując kontinuum pomiędzy treścią i  pojemnikiem. W konsekwencji wiele plastikowych opakowań został zamienionych na certyfikowane karbowane opakowania. Jednocześnie studiujemy nasze opakowania pod względem wielkości i uniknięcia niepotrzebnego marnowania przestrzeni.