easy thermometer ITC

PZM*MNN*
easy thermometer ITC
 • Ogólne właściwości

  easy ITC thermometer ma zastosowanie w przechowywaniu żywności wymagającym zgodności z Europejskim standardem EN 13485 i standardami pomiarowymi, jak i normą wyznaczoną przez Hiszpańską regulację ITC 3701/2006.

  ITC 3701/2006 jest dokumentem regulującym tego typu zastosowania, zgodnie z dyrektywą MID „Dyrektywa dotycząca instrumentów pomiarowych” (2004/22/CE).

  By zapewnić zgodność z powyższymi wymogami, easy ITC Thermometer wyposażono w czujnik NTC połączony z plombą, której nie da się zmienić. Produkt dostępny jest w wielu wersjach pod innymi kodami produktu w zależności od długości czujnika.

  Certyfikacja pomiarowa easy ITC Thermometer została już zakończona, zarówno dla samego produktu jak i dla testów i procesu produkcyjnego.

  Produkcja easy ITC Thermometer odbywa się w sposób zapewniający certyfikację pojedynczego połączenia termometru i czujnika; zarówno termometr jak i czujnik są częścią standardowej produkcji CAREL.

 • Więcej

  Europejski standard EN 13485 zapewnia o zastosowaniu odpowiedniego produktu dla potrzeb przechowywania żywności i zgodnego z wymogami HACCP. Ponadto, certyfikacja elementów pomiarowych gwarantuje, że odczyty są wyjątkowo dokładne jak w przypadku taksometrów czy wag.

  easy ITC Thermometer powstał z połączenia elementów należących do standardowej gamy produktów CAREL co potwierdza wysoka jakość jego projektu i wykonania, która jest charakterystyczna dla całej gamy produktów z serii easy.

 

Dokumentacja

Technical

 • Ulotki techniczne
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +050004185
   
  Opis PZM*MNN* compact - termómetro electrónico homologado ITC / electronic thermometer ITC approved
   
  Język ENG  FRE  GER  ITA  SPA 
   
  Data 29/10/2012
   
  Wersja 1.0
   

Commercial

 • Brochure
  Kod Opis Język Data * Wersja
  Kod +3000058ES
   
  Opis Metrología fácil con CAREL
   
  Język SPA 
   
  Data 21/02/2013
   
  Wersja 1.0