Oprogramowanie dla chłodnictwa

Oprogramowanie dla chłodnictwa
 • Ogólne właściwości

  Od ponad 25 lat CAREL projektuje i produkuje elektroniczne kontrolery i systemu zdalnego zarządzania dla systemów klimatyzacji i chłodniczych. Jakość i innowacyjność produktów CAREL sprawiła, że firma ta stała się jednym z uznanych liderów tego rynku na świecie. Rozwiązania CAREL dla handlu detalicznego to najnowsza propozycja w dziedzinie optymalnej kontroli instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych na dużych powierzchniach handlowych. CAREL Retail Solutions umożliwia stosowanie zawansowanych systemów nadzoru i zdalnej kontroli, ograniczając koszty konserwacji systemu. Oznacz to także ograniczenie kosztów operacyjnych i uproszczenie procedur związanych z higieną (HACCP).

 • Więcej

   

  • Energooszczędność: nasze rozwiązania dla chłodnictwa komercyjnego umożliwiają oszczędność energii sięgającą jednej czwartej zużycia rocznego.
  • Zdalna kontrola: pełna kontrola nad systemami klimatyzacji i chłodniczymi, z wykorzystaniem naszych systemów nadzoru i monitoringu. W razie awarii, użytkownik otrzymuje fax lub wiadomość SMS, albo sprawdza stan instalacji przez Internet.
  • HACCP: szeroki wybór elektronicznych kontrolerów CAREL upraszcza procedury przystosowujące systemy do obowiązujących przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny żywności.