Platforma ir33+ NA

Platforma ir33+ NA
 • Ogólne właściwości

  Nowa gama sterowników ir33+ spełnia główne oczekiwania względem kontrolerów chłodnictwa: prosty wygląd, niezwykle intuicyjny lecz atrakcyjny, o całkowicie płaskiej powierzchni ułatwiającej czyszczenie i zapewniającej doskonałą higieniczność.

 • Więcej

   

  • Płaski: powierzchnia kontrolera jest idealnie płaska i cienka, ułatwiając czyszczenie i zapewniając najwyższy poziom higieniczności, w zgodzie ze standardami HACCP. CAREL może dostosować kontrolery do indywidualnych potrzeb producentów witryn i szaf chłodniczych zgodnie z ich wymaganiami. Nowy wygląd i sposób montażu sprawia, że kontrolery łatwiej zintegrować z jednostkami chłodniczymi, co pozwala osiągnąć zdecydowanie bardziej atrakcyjny i elegancki efekt końcowy.
  • Intuicyjny: ir33+ jest wyposażony w nowy interfejs. Dodano funkcję włączania i wyłączania oraz ikonę alarmu, a brzęczyk można wyciszyć bezpośrednio. Główne funkcje zostały podkreślone, jak wyświetlanie ustawień i aktywacji wyjść pomocniczych, podczas gdy funkcje rzadziej wykorzystywane przez użytkowników końcowych, jak ustawienia parametrów instalacji, pozostają w tle. Nowy wyświetlacz, o 27% większy niż w ir33 i w Powercompact, jest też stosowany w modelach ir33+ wide i ir33+ small wide.
  • Dotykowy: wyposażony w klawiaturę dotykową. Ta nowa technologia umożliwia tworzenie indywidualnie dostosowanych interfejsów użytkownika na podstawie wymagań danego zastosowania zamiast na podstawie wymogów estetycznych. Ta funkcjonalność, poza podnoszeniem higieniczności, poprawia też wygląd kontrolera, stawiając go na równi z najnowocześniejszymi przyrządami elektronicznymi. 
  • ir33+ naturalnie wyewoluował z ir33; produkty te są kompatybilne pod względem oprogramowania, parametrów, rozmiarów i diagramów okablowania.
  • ir33+ wide jest rozszerzeniem gamy ir33 i jest kompatybilny pod względem oprogramowania, parametrów, rozmiarów i diagramów okablowania z Powercompact wide (standard i small)
  • ir33+ i  ir33+ wide to nowa oferta CAREL dla sektora dystrybucji, potrzebującego kontrolerów, które są  niezawodne, elastyczne i dostępne. Tylko kilka  elementów zaspokaja potrzeby wszystkich  zastosowań na rynku i pozwala na łatwe zarządzanie zasobami.