Nawilżacze gazowe NA

Nawilżacze gazowe NA
 • Ogólne właściwości

  Program doboru CAREL CPQ. Ten produkt jest dostępny w CAREL CPQ - narządzie doboru i wymiarów, które pozwala samodzielnie znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie CAREL, pobrać dokumentację, otrzymać wsparcie i wygenerować oferty i zamówienia.

   

  Bogate doświadczenie CAREL w branży nawilżania doprowadziło do opracowania gamy nawilżaczy gazowych gaSteam, dostępnych w modelach od 45 do 450 kg/h przeznaczonych do pracy w zakresie temperatur zewnętrznych od -40°C do 45°C. gaSteam pracuje na gazie ziemnym lub LPG, wyposażony jest w zawansowany elektroniczny sterownik umożliwiający pracę z innymi rodzajami gazu poprzez dostosowanie parametrów palnika.

  Wyjątkowy projekt wymiennika ciepła zapewnia bardzo wysoką wydajność (94-96%) i łatwość utrzymania.

  Wykonany ze stali nierdzewnej, zapewnia trwałość systemu nawet w trudnych warunkach pracy.

  Różnica w cenie pomiędzy gazem a elektrycznością czyni gaSteam idealnym rozwiązaniem dla zastosowań z większymi obciążeniami, gdy produkcja pary wymagana jest przez wiele godzin w ciągu dnia, umożliwiając oszczędności rzędu tysięcy Euro rocznie. Ciągła regulacja przepływu pary oznacza, że urządzenie to jest także odpowiednie dla zastosowań precyzyjnych. gaSteam może pracować z bieżącą wodą pitną lub wodą demineralizowaną. Łatwy w montażu, zawiera szczelną komorę spalania z palnikiem z podmieszaniem oraz zawór gazowy z podwójnym zamknięciem mechanicznym; ponadto wyposażony jest wiele zabezpieczeń i posiada certyfikaty ETL i CE (wydane przez TÜV-DVGW).

   

  Utwórz bezpłatne konto i uzyskaj dostęp do Carel CPQ już teraz.

   

 • Więcej

  Produkcja od 45 kg/h do 450 kg/h

  Propozycja gaSteam obejmuje szeroki zakres mocy produkcyjnych (45-450 kg/h), które można znacznie zwiększyć łącząc do 20 jednostek szeregowo.

  Temperatura pracy od -40°C do 45°C

  gaSteam jest dostępny w wersji wewnętrznej i zewnętrznej, zaprojektowanych tak, aby wytrzymać zarówno wysokie temperatury, a zwłaszcza klimat lub środowisko, w których temperatury są bardzo niskie (-40T45°C (-49T113°F )).

  Wysoka sprawność (94-96%)

  Wyjątkowa konstrukcja wymiennika ciepła zapewnia wysoką sprawność (94-96%) i łatwą konserwację. Wykonany ze stali nierdzewnej, aby zapewnić długą żywotność przy każdej wodzie zasilającej.

  Zasilanie

  gaSteam może być zasilany gazem ziemnym lub LPG: wybór gazu odbywa się bezpośrednio w oprogramowaniu. Do zmiany gazu nie są wymagane żadne modyfikacje części mechanicznych urządzenia.

  Precyzja

  gaSteam nadaje się do zastosowań precyzyjnych, dzięki modulacji wydajności od 25% (12,5% dla UG180 i UG300) do 100% (daje precyzję do +/-2% wokół punktu nastawy).