pGDX

Nowy interfejs.

Ewolucja w rodzinie wyświetlaczy nowy pGD EXPERIENCE oaz pGDX dla początkujących, zaprojektowane z myślą o użytkownikach. Połączenie estetyki i użyteczności, nowe ułatwienia dla użytkowników oraz zachowanie zawartość z poprzedniej wersji, to wszystko opracowano dla ułatwienia korzystania z urządzenia.


Główne korzyści

 

ico hygiene

ico integration

Pasek informujący

Czujnik T/H

Elegancji wyświetlacz ukrywa w sobie innowacyjne rozwiązanie: Pasek LED, który za pomocą różnych kolorów  przekazuje powiadomienia. W każdym czasie, bez potrzeby podchodzenia do wyświetlacza, użytkownicy w szybki sposób mogę zidentyfikować status za pomocą barwy. Każdy kolor odpowiada innemu rodzajowi alarmu. Nawet jeśli urządzenie nie jest aktywne, użytkownik szybkim spojrzeniem jest w stanie określić status i zweryfikować alarm, który występuje z maksymalnie ośmioma różnymi powiadomieniami - barwami.

pGDX różni się od innych paneli wbudowanym czujnikiem temperatury I pomiaru wilgotności. Urządzenie oferuje korzyści dla terminali pokojowych: zamiast dwóch różnych urządzeń, wyświetlacz sam może zarządzać obiema funkcjami.

ico hygiene

ico integration

USB z przodu

 kompatybilność pGD

Kolejną innowacją jest usytuowanie portu USB z przodu wyświetlacza, ułatwia to podłączenie bez specjalnych narzędzi. Elegancki kształt ukrywa port USB starannie maskując go za panelem.

Innowacyjność zaprezentowana w pGDX powstała na podstawie tradycji: montaż umożliwia zastąpienie dotychczasowych rozwiązań pGD, zachowując te same wymiary i połączenia, a wprowadzając na panelu dotykowym interfejs nowej generacji.