RED optimise - Niezawodne, rozszerzone dane

Nowa generacja usług cyfrowych CAREL do nadzoru i zarządzania sieciami sklepów.

RED Optimization oferuje zaawansowaną platformę do centralizacji informacji lokalnych, z każdą cechą niezbędną do poprawy jakości i wydajności pracy wszystkich tych biur lub podmiotów korporacyjnych, które są odpowiedzialne za zarządzanie operacyjne różnymi technologiami aplikacji detalicznych, przemysłowych, logistycznych i handlowych.

Platforma, innowacyjna pod względem treści, technologii i interfejsu, jest idealnym rozwiązaniem do kontrolowania systemów i obniżania kosztów zarządzania. Główne korzyści to optymalizacja zużycia energii, zmniejszenie kosztów konserwacji oraz poprawa jakości przechowywania produktów i komfortu środowiskowego.

 

Wszystkie systemy zarządzane przez RED optimise


Systemy oświetleniowe, klimatyzacyjne i grzewcze, obwody chłodnicze, gabloty, tablice rozdzielcze, liczniki energii itp. Wszystkie te technologie, produkowane przez różnych producentów, zlokalizowanych w zakładach na całym świecie, instalowane przez różnych techników z wieloma procedurami, zwyczajami i doświadczeniem tworzą niezwykle niejednorodne systemy z punktu widzenia konfiguracji i wydajności, które nie są łatwe do porównania ze sobą.

RED pozwala na centralizację informacji niezależnie od technologii lub protokołu, przetwarzania niezbędnych danych tak, aby były zawsze łatwo dostępne w celu identyfikacji ewentualnych anomalii lub obniżenia wydajności oraz przywrócenia optymalnych warunków w odpowiednim czasie.

 

Wartość informacji zebranych ze wszystkich połączonych witryn


Geolokalizacja pozwala RED optimise na oferowanie prostego i intuicyjnego globalnego widoku całej sieci sklepów. Od globalnego widoku do szczegółów pojedynczego urządzenia za pomocą zaledwie kilku kliknięć, dane z różnych sklepów można porównać w celu zidentyfikowania i przeanalizowania anomalii, które należy rozwiązać lub wydajności, które należy powielić.

 

Informacje dedykowane dla każdego użytkownika


Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, która jest w stanie przekształcić surowe dane w wartościowe informacje, każdy dział korporacji w handlu detalicznym może znaleźć odpowiedzi w RED optymalizować, jak usprawnić swoje procesy i wykazać jakość swojej pracy poprzez dedykowane raportowanie i analizy .

RED optimise zarządza dostępem do portalu poprzez powiązanie profili użytkowników, które obejmują działania zdefiniowane zgodnie z umiejętnościami i działaniami roli.

 

Gwarantowane bezpieczeństwo


Architektura infrastruktury RED optimise gwarantuje ochronę informacji poprzez szyfrowanie danych, stosowanie protokołów zgodnych z najbardziej rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa oraz wdrożenie zaawansowanego filtrowania sieci. Testy penetracyjne i oceny podatności platformy przeprowadzane są cyklicznie zgodnie ze standardami i wytycznymi głównych międzynarodowych organów zajmujących się cyberbezpieczeństwem. Ponadto ciągły monitoring (24/7) infrastruktury, bezpieczeństwa aplikacji i danych oraz ich przechowywania w osobnych fizycznych centrach danych, z automatycznym backupem i przełączaniem awaryjnym każdego serwera, gwarantuje dostępność bazy danych i wdrożenie planu odzyskiwania w razie potrzeby.