ultimateSAM i gaSteam

Znacząca oszczędność energii dzięki minimalizacji skraplania i strat ciepła w centralach AHU/przewodach wentylacyjnych.

ultimateSAM

Dystrybutor pary o krótkiej odległości absorpcji


Odpowiedni dla sprężonych lub atmosferycznych źródeł pary.

gaSteam

Nawilżacze parowe


GaSteam to ekologiczne rozwiązanie wykorzystujące naturalny gaz, czyste i ekologiczne źródło energii.

Krótka odległość absorpcji

Dysze
W celu uzyskania bardzo krótkiej odległości nienawilżanej i zapewnienia, że do centrali AHU/przewodów dostarczana jest jedynie sucha para, dysze pobierają parę z wnętrza rury, z dala od ścianek, na których mogą formować się skropliny.

Ograniczenie formowania się skroplin

Izolacja rur
Izolacja poduszką powietrzną w strukturze ze stali nierdzewnej AISI 304 izoluje rurę parową od bezpośredniego kontaktu z powietrzem w AHU/przwodach, uzyskując 30% zmniejszenie formowania się skroplin.

Dostarczanie jedynie suchej pary do rur dystrybucyjnej

Kolektor oddzielający skropliny
Dla wersji jednorurowych kolektor działa też jako separator skroplin. Żaluzja gwarantuje, że para przepływa określoną ścieżką, odzielnie od skroplin, które są odprowadzane przez odpływ. Rury dystrybucyjne zasilane są jedynie suchą parą.

Oszczędność energii

Szacowane oszczędności do 70% kosztów energii możliwe są z wykorzystaniem gazu zamiast prądu. gaSteam to zatem idealne rozwiązanie dla zastosowań wymagających produkcji pary przez wiele godzin w ciągu dnia, umożliwiając znaczące oszczędności kosztów operacyjnych i szybki zwrot inwestycji.

Wymiennik ciepła

Wyjątkowy projekt wymiennika ciepła zapewniający wysoką wydajność (94-96%) i łatwe utrzymanie.

Wykonany ze stali nierdzewnej , by zapewnić długą żywotność nawet dla pracy z dużym obciążeniem.

Bezpieczeństwo i kontrola płomienia

Maksymalna wydajność I bezpieczeństwo zapewnione dzięki palnikowi podmieszania z proporcjonalnym zaworem gazowym. System kontroli bezpośrednio połączony z panelem elektrycznym wykrywa płomień, gwarantując maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo. Dodatkowo, w razie awarii system kontroli podejmuje próbę ponownego zapalenia płomień lub zamyka zawór bezpieczeństwa, emitując sygnał alarmowy.