MPXone – całościowe połączenie i wysoka wydajność dla multipleksowych gablot

 

Nowy sterownik, który zrewolucjonizuje działanie jednostek chłodniczych używanych w aplikacjach w supermarketach, poprzez wprowadzenie łączności bezprzewodowej w połączeniu z korzyściami ciągłej modulacji.

 

Główne korzyści:

Łączność jako standard

Łączność poprzez zintegrowane porty szeregowe BMS i Fieldbus do podłączenia do systemu nadzoru supermarketów i zarządzania sieciami lokalnymi pomiędzy grupami gablot. Łączność bezprzewodowa, przez NFC i Bluetooth, za pomocą urządzeń mobilnych.

 

Wysoka wydajność

Zapewniona przez zarządzanie obciążeniami modulacyjnymi i integrację poprzez szeregowe połączenie najbardziej innowacyjnych urządzeń oszczędzających energię, takich jak wentylatory modulacyjne i  redukcja punktu nastawy grzałek, a także możliwość sterowania zewnętrznym, unipolarnym elektronicznym zaworem rozprężnym.

 

Nowe wrażenia użytkowania

Uproszczone użytkowanie dzięki dedykowanej APP i wsparciu w chmurze. Taka architektura oznacza, że ​​wszystkie treści, takie jak konfiguracje parametrów i dokumentacja oraz profile użytkowników i powiązane poziomy dostępu, mogą być zsynchronizowane, co gwarantuje szybkie uruchomienie.

 

 

APPLICA to innowacyjna aplikacja CAREL dla smartfonów, która upraszcza interakcję z MPXone, przenosząc interfejs użytkownika z wyświetlacza na urządzenia mobilne.

Potencjał pod względem grafiki i nowej architektury zapewnia:

  • Szybszą komunikację i serwis;
  • Łatwą interpretację stanu działających gablot;
  • Zaktualizowaną dokumentację i oficjalne listy parametrów dla konfiguracji dostępne w dowolnym momencie.

 

 

Przejdź do produktu